Шестой школьный день

У шосты школьны дзень давайце будзем РАЗАМ!

Прыходзьце – мы чакаем вас!

 

План мероприятий на ближайшую субботу

14.03.2020
развернуть

Аб’ява

14 сакавіка 2020 года

 

ў ДУА “Навадворская базавая школа”

Пінскага раёна

адбудуцца наступныя мерапрыемствы:

 

Дзень здароўя

“Сёння ў эстафеце дарослыя і дзеці”, 2-6 класы

Бурван Ю.А., настаўнік фізічнай культуры і здароўя

Пачатак у 10.00

 

Тэматычны вечар “ За моцную і квітнеючую Беларусь”,7-9 класы

Дайка А.А., педагог сацыяльны

Пачатак у 10.30

 

 

Заняткі аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)

Грамадска-карысная праца (па графіку)

Заняткі спартыўных секцый (па графіку)

Адміністрацыя

свернуть

Отчёты о проведенных мероприятиях

развернуть

04.04.2020 «Исторические места малой родины»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.03.2020 День Конституции

 

 

 

 

 

 

 

 

 

07.03.2020 Международный женский день

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24.02.2020 - 28.02.2020 Неделя начальных классов

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29.02.2020 Международный день борьбы с наркоманией

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22.02.2020 Дзень роднай мовы

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.02.2020 День Святого Валентина

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08.02.2020 День мужества и патриотизма

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08.02.2020 Путешествие во времени

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

01.02.2020 Турнир по теннису

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

01.02.2020 День Памяти жертв Холокоста

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25.01.2020 "Мы сделали это вместе"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18.01.2020 Конкурсно-игровая программа " Наше здоровье - в наших руках!"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18.01.2020 Рождественские встречи

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18.01.2020 Экскурсия в пожарную часть

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.01.2020 Посещение районного центра туризма

 

 

 

 

 

 

 

 

 

04.01.2020 Районная акция «Охотники за экспонатами»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28.12.2019 Интеллектуальная игра "Юный эрудит"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21.12.2019 Игра-путешествие "Земля - наш общий дом"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09.12.2019-14.12.2019 Неделя правовых знаний

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14.12.2019 Посещение поста МЧС в г. Пинске

 

 

 

 

 

 

 

 

 

07.12.2019 Экскурсия в музей при Чуховской средней  школе

 

 

 

 

 

 

 

 

 

07.12.2019 Игра "Подарите улыбку другу"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30.11.2019 Игра "Забавный кавардак"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30.11.2019 Игра "Кросс - вопрос"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23.11.2019 Акция «Чистый школьный двор»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.11.2019 Международный День толерантности

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26.10.2019 Экскурсия «Город Пинск: старый и новый»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19.10.2019 Прогулка-наблюдение "Осенний лес"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.10.2019 День матери

 

 

 

 

 

 

 

 

 

05.10.2019 День учителя

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28.09.2019 Всемирный День туризма

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25 мая 2019 года. Фестиваль физической культуры и спорта

"Наперад да новых вяршынь"

30.03.2019 года. День юмора.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23.03.2019 года. Неделя безопасности (заключительный день)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.03.2019 года День конституции

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.03.2019 года Международный женский день

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

свернуть

Распарадак работы ДУА “Навадворская базавая школа” Пінскага раёна ў шосты школьны дзень

развернуть

Графік дзяжурства настаўнікаў у 6 школьны дзень на 2 паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

развернуть

Графік правядзення факультатыўных заняткаў у шосты школьны дзень

развернуть

 

Графік правядзення факультатыўных заняткаў у шосты школьны дзень

Время проведения

Название объединения по интересам (факультатива)

Классы

Место проведения

Ответственный

09.00-09.45

“Маё прафесійнае будучае”

9

Кабинет физики

Сафорук С.Л.

свернуть

Графік работы аб’яднанняў па інтарэсах у шосты школьны дзень на 2 паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

развернуть

Графік работы аб’яднанняў па інтарэсах у шосты школьны дзень на 2 паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года 

                                                                             

Назва аб’ядн.

па інтарэсах, секцыі

Час правядзення заняткаў

Месца правядзення

Удзельнікі

Кіраўнікі

“Іскрынкі дзяцінства”

09.00-11.00

Бібліятэка

Гуркоўцы

Сарока Т.Д.

“Юныя краязнаўцы”

 

11.00-13.00

 

кабінет гісторыі

Гуркоўцы

Дайка А.А.

“Даследчыкі роднага краю”

13.00-15.00

кабінет гісторыі

Гуркоўцы

Дайка А.А.

Спартыўная секцыя па тэнісу

9.00-10.00

Спартыўная зала

Усе жадаючыя

Бурван Ю.А.

Спартыўная секцыя па футболу

11.00-12.00

Стадыён, спартыўная зала

Усе жадаючыя

Бурван Ю.А.

свернуть

Графік занятасці спартыўнай залы у шосты школьны дзень

развернуть

Графік занятасці спартыўнай залы у шосты школьны дзень

 

Від дзейнасці

Час работы

Удзельнікі

Адказны

 

Спартыўная секцыя па тэнісу

 

Спартыўныя гульні

9.00 -10.00

 

9.00 - 11.00

 

Гурткоўцы

 

Удзельнікі мерапрыемстваў

Бурван Ю.А., настаўнік фізічнай культуры і здароўя

 

Класныя кіраўнікі

(па плану)

Спартыўная секцыя па футболу

11.00-12.00

Гурткоўцы

Бурван Ю.А., настаўнік фізічнай культуры і здароўя

 

свернуть

Графік дзяжурства бацькоўска-педагагічных патрулёў у час правядзення вечароў, дыскатэк у школе на 2019/2020 навучальны год

развернуть

 

Графік дзяжурства бацькоўска-педагагічных патрулёў у час правядзення вечароў, дыскатэк у школе ў 2019/2020 навучальным годзе

 

Ф.И.О. родителей

Ф.И.О. педагога

Дата

1

Гузаревич Федор Никитич

Дайко Алла Антоновна

07.09.19

2

Коховец Александр Иванович

Наривончик Наталья Михайловна

14.09.19

3

Марчук Людмила Ивановна

Наривончик Михаил Михайлович

21.09.19

4

Гузаревич Валерий Павлович

Шпаковская Людмила Николаевна

28.09.19

5

Дайко Виктор Степанович

Гузаревич Зинаида Богуславовна

05.10.19

6

Черняк Александр Александрович

Наривончик Ольга Владимировна

12.10.19

7

Коховец Иван Николаевич

Ребковец Наталья Александровна

19.10.19

8

Велютич Николай Николаевич

Шпаковская Ольга Степанована

26.10.19

9

Гузаревич Юрий Павлович

Колесникович Любовь Андреевна

02.11.19

10

Ерш Ольга Ивановна

Сафорук Станислав Леонидович

09.11.19

11

Зенютич Елена Ивановна

Кирикович Вадим Сергеевич

16.11.19

12

Драгун Дмитрий Николаевич

Дайко Алла Антоновна

23.11.19

13

Кожемяко Александр Владимирович

Ребковец Алина Евгеньевна

30.11.19

14

Ребковец Александр Арсеньевич

Масюк Наталья Александровна

07.12.19

15

Мацкевич Татьяна Фёдоровна

Шпаковский Сергей Адамович

14.12.19

16

Коховец Иван Владимирович

Сорока Татьяна Дмитриевна

21.12.19

17

Ерш Василий Николаевич

Гузаревич Татьяна Николаевна

28.12.19

18

Ребковец Иван Павлович

Лях Татьяна Петровна

29.12.18

19

Гузаревич Федор Никитич

Дайко Алла Антоновна

04.01.20

20

Коховец Александр Иванович

Наривончик Наталья Михайловна

11.01.20

21

Марчук Людмила Ивановна

Наривончик Михаил Михайлович

18.01.20

22

Гузаревич Валерий Павлович

Шпаковская Людмила Николаевна

25.01.20

23

Дайко Виктор Степанович

Гузаревич Зинаида Богуславовна

01.02.20

24

Черняк Александр Александрович

Наривончик Ольга Владимировна

08.02.20

25

Коховец Иван Николаевич

Ребковец Наталья Александровна

15.02.20

26

Велютич Николай Николаевич

Шпаковская Ольга Степанована

22.02.20

27

Гузаревич Юрий Павлович

Колесникович Любовь Андреевна

29.02.20

28

Ерш Ольга Ивановна

Сафорук Станислав Леонидович

07.03.20

29

Зенютич Елена Ивановна

Кирикович Вадим Сергеевич

14.03.20

30

Драгун Дмитрий Николаевич

Дайко Алла Антоновна

21.03.20

31

Кожемяко Александр Владимирович

Ребковец Алина Евгеньевна

28.03.20

32

Ребковец Александр Арсеньевич

Масюк Наталья Александровна

04.04.20

33

Мацкевич Татьяна Фёдоровна

Шпаковский Сергей Адамович

11.04.20

34

Коховец Иван Владимирович

Сорока Татьяна Дмитриевна

18.04.20

35

Ерш Василий Николаевич

Гузаревич Татьяна Николаевна

25.04.20

36

Ребковец Иван Павлович

Лях Татьяна Петровна

02.05.20

37

Гузаревич Федор Никитич

Дайко Алла Антоновна

09.05.20

38

Коховец Александр Иванович

Наривончик Наталья Михайловна

16.05.20

39

Марчук Людмила Ивановна

Наривончик Михаил Михайлович

30.05.20

свернуть

План выхаваўчых мерапрыемстваў з вучнямі ДУА “Навадворская базавая школа” Пінскага раёна ў шосты школьны дзень на 2019/2020 навучальны год

развернуть

Педагог социальный: план работы в 6 школьный день на 2 полугодие 2019-2020 учебного года

развернуть

ПЛАН работы библиотеки в шестой школьный день на 2 полугодие 2019/2020 учебного года

развернуть